Pradžia

7JK JŪRA VI | KONKURSAS

JŪRA VI. PRIIMK IŠŠŪKĮ verslo idėjų vertinimo dirbtuvių tikslas – atrinkti didžiausią verslumo potencialą parodžiusias komandas, kurios turės galimybę savo verslo idėjas išbandyti tarptautiniu mastu – verslo kelionės į Nyderlandus metu.

⭐Verslo idėjų vertinimo dirbtuvėse dalyvaus ne mažiau kaip 18 projekto dalyvių, kurie pareigingai lankė JŪRA IV ir JŪRA V verslo planų kūrimo dirbtuves ir aktyviai dalyvavo rengiant verslo planus.

⭐Į verslo kelionę Nyderlanduose išvyks 10 dalyvių.

⛳️  Kaip viskas vyks?

JŪRA VI etapas truks vieną dieną. Pirmąją dienos pusę dalyviai susipažins su investicijų pritraukimo į naujus verslus galimybėmis ir sužinos apie skirtingų tipų investuotojų veiklos ypatumus. Vėliau dalyviai pristatys savo verslo idėjas komisijoms, kurių bus dvi. I-ojo etapo komisiją sudarys mentoriai, kurie dalyvavimui Baigiamajame konkurse atrinks 6 komandas. Baigiamojo konkurso metu verslo idėjų pristatymus komandos pristatys potencialiems investuotojams ir kitiems suinteresuotiems verslo atstovams, o vertinimo komisija išrinks nugalėtojus, kurie išvyks į verslo kelionę į Nyderlandus.

Vertinimo komisijos nariai atstovaus rizikos kapitalo fondus (UAB Contrarian ventures, INVEGA, Orion Securities, Verslo angelų fondas I, Lietuvos verslo angelų tinklas), taip pat komisijoje dalyvaus generalinio projekto rėmėjo MARS LIETUVA atstovas. 

⏰ Verslo planų konkursas vyks balandžio 26 d.,
✔️ Vieta: A. Mickevičiaus bibliotekoje, Didžiojoje salėje (Trakų g. 10, Vilnius).

➡️ Programą galite atsisiųsti čia.

✈Verslo kelionė į Nyderlandus bus organizuojama rugpjūčio mėn. (detalės bus suderintos individualiai su atrinktomis komandomis).

 

Jei turite klausimų:
info@kapitonai.lt
+370 61022774