Dalyvių dienoraščiai

Marija Šaraitė

Jūra - kaip kine

2012/09/04

Sekmadienio rytas. Apsitvarkom, ruošiamės ir plaukiam. Gruzijos kalnai tolsta, jachta siūbuoja vis labiau, o studentai bloguoja vis daugiau. Visi apmirę, bet ir apstulbę nuo fantastiškų vaizdų. Pagaliau įsivyrauja tyla. Miegam, bandom prisitaikyti prie siūbavimo, nes vėjas gan stiprus, dangus apsiniaukęs, karts nuo karto palija. Naktį išlikusių buvo nedaug.

Sukūrė: Marija Šaraitė
Augustinas Zinevičius

5 faktai apie Ukrainos verslo aplinką ir Augustino mintys

2012/09/03

Antrojo etapo metu daugiausia laiko plaukėme Ukrainos pakrantėmis ir aplankėme 4 nuostabius miestus ir susipažinome su Odesos, Sevastopolio, Jaltos ir Balaklavos verslininkais. Iš viso mūsų įgula apsikeitė kontaktais su virš 150 Ukrainos verslių žmonių, kurie pasidalino ne tik savo vizitinėmis, bet ir žiniomis apie kasdienę šios šalies verslo aplinką bei sudarė galimybes ir mums patiems ištirti visa tai, ką siūlo Ukraina.

Sukūrė: Augustinas Zinevičius
Marija Šaraitė

IV įgula. Kelionės pradžia

2012/09/02

Nuo pirmų susitikimo akimirkų Vilniaus oro uoste IV įgulos nariai juokavo ir spėliojo, kokia bus Gruzija, ar tikrai bus sunkus plaukimas, kokios užduotys mūsų laukia ir t.t. Tos pačios kalbos netilo ir Kijevo oro uoste, ir pasiekus Batumį. Naktis. Iš oro uosto į Batumi jachtklubą visus pervežė vietiniai vairuotojai, o mes pakeliui visi prilipę prie langų žavėjomės įspūdingu naktiniu Batumiu. Prie jachtos mus svetingai pasitinka Tomas, Ilja, kapitonas Darius ir jachtklubo direktorius David. 

Sukūrė: Marija Šaraitė
Marija Vorobjovaitė

Black Sea Sailing Route 2012

2012/09/01

Gyvenimo kelionė, kurios metu sukauptų įspūdžių, nuotykių, bei užplūdusių emocijų žodžiais nenupasakosi, bet niekada nepamirši !

Sukūrė: Marija Vorobjovaitė

Keliones apmastymas

2012/08/27

Pirmas etapas. Vadybininko Tito keliones ispudziai

Sukūrė: Titas Aleksandravičius
Jolita Pundzaitė

Tai, kas buvo geriausia

2012/08/27

Kelionė aplink Juodąją jūrą -  Constanta - Odessa - Sevastopolis - Jalta - Balaklava  - vienuolikos dienų įspūdžiai ir kai kurie apmąstymai

Sukūrė: Jolita Pundzaitė
Komanda: Doolky masks
Solventa Krakauskaitė

The journey of life! So beautiful and wild...

2012/08/21

Business, diplomatic, academic diplomacy during sailing around Black Sea.

Sukūrė: Solventa Krakauskaitė